Moduł Bistro

To wszystko czego potrzebujesz by cieszyć się gotowaniem gdzie tylko zapragniesz. Dzięki systemowi prowadnic kompaktowy moduł po rozłożeniu zmienia się w funkcjonalną kuchnię. Górna szuflada kryje gazową kuchenkę, tuż obok niej jest wygodny blat roboczy. W dolnej szufladzie zainstalowany jest składany, silikonowy zlew, kran z wodą oraz szybkozłącze zewnętrznego prysznica. Moduł wyposażony jest w zbiornik wody wraz z elektryczną pompką. System zasilany jest z gniazdka zapalniczki samochodu. Główne prowadnice modułu są wyposażone w system lock-in, lock-out, pozwalający zablokować moduł zarówno w pozycji złożonej, jak i rozłożonej.

Moduł Cool

W każdym z modeli Allbox’a znajdziesz wzmocnioną szufladę na lodówkę. Może ona być wyposażona w oszczędną lodówkę kompresorową, która bez problemu zamrozi produkty do -18 stopni nawet w największe upały. Podobnie jak moduł Bistro lodówka zasilana jest z gniazdka zapalniczki. Prowadnice szuflady lodówki są również wyposażone w system lock-in lock-out. Lodówka zabezpieczona jest przed przemieszczaniem pasem transportowym.

Moduł Cargo

W modelach Van i Minivan znajdziesz moduł z dwiema przestronnymi szufladami, w których zmieścisz niezbędne wyposażenie, produkty spożywcze czy odzież. Szuflady wyposażone są w zamki typu push-lock. Nawet w najmniejszym modelu SUV/Combi znajduje się zamykana przestrzeń do przechowywania najpotrzebniejszych akcesoriów.

Moduł Sleep

To składane łóżko z wygodnym, piankowym materacem. Konstrukcja stelaża łóżka pozwala na wykorzystanie szerokości wnętrza pojazdu. Łóżko może opierać się na podporach lub zostać podwieszone na zagłówkach przednich siedzeń. To drugie rozwiązanie pozwala powiększyć przestrzeń dostępną pod rozłożonym łóżkiem. W modelu Van, w podstawie modułu sleep umieściliśmy dwie zamykane szafki, w jednej z nich zmieścisz składany stół kempingowy.