ALLBOX „L”

Przedstawiamy największy box kempingowy wyróżniający się modułową konstrukcją.

Składa się on z czterech części:

 

  • MODUŁU KUCHNI (BISTRO)
  • MODUŁU BAGAŻOWEGO (CARGO)
  • MODUŁU LODÓWKI (COOL)
  • MODUŁU ŁÓŻKA Z NADSTAWKĄ BAGAŻOWĄ (SLEEP),

 

Po złożeniu łóżka cały zestaw mieści się w przestrzeni bagażowej, co pozwala wykorzystywać wszystkie siedzenia w aucie .  

 

 

Box kempingowy – Moduł Bistro

To wszystko czego potrzebujesz by cieszyć się gotowaniem gdzie tylko zapragniesz. Dzięki systemowi prowadnic kompaktowy moduł po rozłożeniu zmienia się w funkcjonalną kuchnię. Górna szuflada kryje gazową kuchenkę, tuż obok niej jest wygodny blat roboczy. W dolnej szufladzie zainstalowany jest składany, silikonowy zlew, kran z wodą oraz szybkozłącze zewnętrznego prysznica. Moduł wyposażony jest w zbiornik wody wraz z elektryczną pompką. System zasilany jest z gniazdka zapalniczki samochodu. Główne prowadnice modułu są wyposażone w system lock-in, lock-out, pozwalający zablokować moduł zarówno w pozycji złożonej, jak i rozłożonej.

Box kempingowy  – Moduł Cargo

W modelach Van i Minivan znajdziesz moduł z dwiema przestronnymi szufladami, w których zmieścisz niezbędne wyposażenie, produkty spożywcze czy odzież. Szuflady wyposażone są w zamki typu push-lock. Nawet w najmniejszym modelu SUV/Combi znajduje się zamykana przestrzeń do przechowywania najpotrzebniejszych akcesoriów.

Box kempingowy – Moduł Cool

W każdym z modeli Allbox’a znajdziesz wzmocnioną szufladę na lodówkę. Może ona być wyposażona w oszczędną lodówkę kompresorową, która bez problemu zamrozi produkty do -18 stopni nawet w największe upały. Podobnie jak moduł Bistro lodówka zasilana jest z gniazdka zapalniczki. Prowadnice szuflady lodówki są również wyposażone w system lock-in lock-out. Lodówka zabezpieczona jest przed przemieszczaniem pasem transportowym.

Box kempingowy – Moduł Sleep (wersja wysoka z nadstawką)

To składane łóżko z wygodnym, piankowym materacem. Konstrukcja stelaża łóżka pozwala na wykorzystanie szerokości wnętrza pojazdu. Łóżko może opierać się na podporach lub zostać podwieszone na zagłówkach przednich siedzeń. To drugie rozwiązanie pozwala powiększyć przestrzeń dostępną pod rozłożonym łóżkiem. W modelu Van, w podstawie modułu sleep umieściliśmy dwie zamykane szafki, w jednej z nich zmieścisz składany stół kempingowy.

Dzięki podwyższeniu łóżko można rozłożyć nad złożonymi fotelami pasażerów.

Box kempingowy – Moduł Sleep (wersja niska bez nadstawki)

To składane łóżko z wygodnym, piankowym materacem. Konstrukcja stelaża łóżka pozwala na wykorzystanie szerokości wnętrza pojazdu. Łóżko może opierać się na podporach lub zostać podwieszone na zagłówkach przednich siedzeń. To drugie rozwiązanie pozwala powiększyć przestrzeń dostępną pod rozłożonym łóżkiem. Wersja zapewnia maksymalną przestrzeń do spania. Do rozłożenia łóżka należy wymontować fotele 2 i 3 rzędu.

 

Istnieje możliwość korzystania z wybranych modułów ALLBOXA niezależnie i montowania ich w różnych częściach samochodu: bagażnik, drzwi przesuwne. Możesz też zabrać go na zewnątrz.

 

 

Bezpieczeństwo

W świetle obecnych przepisów Allbox jest traktowany jak przewożony bagaż. Nie jest konieczne zgłaszanie go w Urzędzie Komunikacji. Nie jest też konieczna zmiana przeznaczenia pojazdu. Do kotwiczenia systemu wykorzystujemy fabryczne punkty samochodu. Każdy Allbox wyposażony jest w komplet homologowanych pasów transportowych zapewniający mu bezpieczne unieruchomienie w przestrzeni bagażowej.

Wyposażenie dodatkowe:

Lodówka kompresorowa 25L:

Specyfikacja:

• Napięcie zasilania: 12/24V DC, 100-240V AC, 50/60Hz.
• Prąd znamionowy: 12V/5A.
• Gniazdo USB: 5V/1A.
• Ilość komór chłodzących: 2.
• Pojemność użytkowa: 26(24+2)litrów/6,87(6,34+0,53)gal.
• Zakres temperatury chłodzenia: od +20°C do -20°C.
• Roczne zużycie energii: 72 kWh/rocznie.
• Temperatura otoczenia: od +10°C do +43°C .
• Poziom emitowanego hałasu: 45dB.
• Typ łączności: Bluetooth 5.0 .
• Wymiary (szer. x wys. x gł.) w mm: 585 x 352 x 335 .
• Waga netto: 12,1kg(26,7Ib).

Moduł Sleep składane łóżko (szer. 120-160 cm, długość 192 cm)

W zestawie

  • stelaż podwieszany do zagłówków przednich siedzeń za pomocą pasków.
  • Płyty łóżka wykonane ze sklejki.
  • Zestaw materacy o grubości 5cm
  • nadstawka z dwiema półkami o wysokości 14 cm
Istnieje możliwość wykonania łóżka bez podpór a z rozbudowanym stelażem. Jest ono wtedy rozkładane na położone siedzenia pasażerów.

Mobilna stacja zasilania Ecoflow River Mini:

Moduł zasilania

Poręczna stacja zasilania EcoFlow River Mini

Niezawodne źródło zasilania zawsze pod ręką? Teraz to jest możliwe! Stacja EcoFlow River Mini jest na tyle mała, że możesz mieć ją zawsze przy sobie. Zapewnia kilka portów takich jak AC, DC i USB-A. Dzięki funkcji X-Boost może zasilać sprzęty do 600 W. Technologia X-Stream pozwala naładować ją do 100% w zaledwie około 1,5 godziny. Stacja pracuje cicho i sprawnie.

W pełni naładowana stacja pozwala pracować dedykowanej do boxa lodówce około 6-10 godzin w zależności od warunków zewnętrznych.